Робота територiальної громади

03.10.13

Протягом останніх трьох  років  об’єкти соціальної  сфери територіальної громади  значно  покращили  свій  зовнішній  вигляд, матеріально-технічну  базу.

Так, колектив дитячого  садка «Сонечко»  виховує  дітей  дошкільного віку під гаслом «Менше сміття- краще  життя». З  ТПВ  вироблено  чимало  різних  виробів, казкових  персонажів, що  створює  певний  затишок  та  привабливість  даного  закладу.

В ЗШ  І-ІІІ ступенів  протягом  липня-серпня  місяця 2013 року  за  значної  фінансової  підтримки  народного депутата України Ігоря Григоровича  Калетника  замінено 80 вікон  на  металопластикові, що дасть можливість  максимально  зберегти тепло  в  приміщенні  школи, зроблено  ремонт фойє, їдальні, замінено меблі, вхідні та бокові двері, покрито асфальтом вхід до  школи.

За  сприяння депутата обласної ради, голови облспоживспілки  Подоляна В.В. та  директора ТОВ «Богданівське» Дяченка О.Д.  в  школі замінено  гардини на  вікнах, застарілі стенди та інше.

Загалом вся  школа змінила  вигляд: вона стала сучасною  і  вишуканою.

Під час реалізації  пілотного  проекту реформи медицини  великий  об’єм  роботи  зроблено  в  медичній  амбулаторії загальної практики  сімейної  медицини   з  метою  покращення  надання   медичних  послуг населенню.  За  кошти  районного  бюджету  та  спонсорські  кошти ТОВ «Богданівське»  облаштовано  внутрішню  вбиральню, зроблено  зовнішній  ремонт приміщення. Робота  медичної  установи села  постійно  була в полі зору  сільської ради, а тому  в  даний час  амбулаторія  газифікована, огороджена, перекрито дах  новим  шифером. Все  це  виконано значно раніше (2008 -2009 роки)   коли  медична амбулаторія перебувала на  утриманні  сільської ради. Всі ці роботи  виконані  за  кошти  сільського бюджету  та  населення. Обличчя  Білоусівки  змінюється – вона стає привабливою для  людей. Окрасою  села є  добротні житлові будинки   місцевих  жителів села по вулиці Леніна, Шевченка.