Покращення благоустрою громади

12.10.13

Білоусівський сільський голова К.Шпак інформує:- За сприяння ТОВ “Богданівське” зроблено освітлення греблі (300м.) по вулиці Леніна. Ця проблема була досить болючою, а тепер її вдалось вирішити. За сприяння ТОВ “Богданівське” та гідроцеху Ладижинської ТЕЦ вивезено понад 300 тонн вскришки, підсипано  всі сільські дороги, за що громада щиро вдячна своїм меценатам. З початком нового навчального року школярі пішли до оновленої школи. Перед цим за короткий термін була виконана величезна робота. За допомогою народного депутата І.Калетника в школі замінено на металопластикові 80 вікон, відремонтовані фойє, їдальня, встановлені нові двері, облаштовано під’їзд до школи. Завдяки фінансовій підтримці депутата обласної ради В.Подоляна і ТОВ “Богданівське”  висять новенькі  гардини та виготовлені сучасні стенди. Велику роботу виконали педагогічний  колектив, технічні працівники, які також були задіяні в ремонті. З початку року у нас народилось 8 дітей, померло 19 людей.