20.03.2013 року

04.06.13

На території сільської громади працюють всі необхідні об’єкти соціальної інфраструктури: школа, дитсадок, медамбулаторія загальної практики сімейної медицини, 4 торгових точки, церква. Газифіковано 221 житловий будинок, діє централізоване водопостачання. Як повідомила сільський голова К.С.Шпак, виконавчий комітет сільської ради, депутати всебічно сприяють роботі даних закладів. Але основну роль в цьому має займати керівник закладу, ініціюючи всі хороші справи. Прикладом в селі є священик церкви отець Андрій. З його приходом на службу в с.Білоусівку у 2008 р. церква, якій вже більше ста років, оновилася, впорядкована й прилегла територія.

В 2011 році на території церкви збудовано каплицю, в якій жителі села мають змогу зробити обід, поминки, інші дії, пов’язані із похованням людини. Створені всі необхідні умови для приготування поминальних обідів: підведено газ, воду, встановлено газову плитку, мийку для посуду. За допомогою орендаторів земель сільської ради, апарату сільської ради закуплено весь необхідний посуд. У 2012 році збудовано піднавіс довжиною 20 метрів, поміняно в церкві всю електропроводку, встановлено 8  ліхтарів, замінено всі вікна на металопластикові. Виконанням цих робіт займається староста церкви С.Т.Мрочко. Це людина, яка може організувати навколо себе інших і виконати запланований обсяг робіт. Всі дерев’яні роботи виконав гарний майстер по дереву, житель села О.С.Гонтарук, роботи по будівництву виконала сім’я Г.І.Високогляда. В лютому цього року завершено встановлення газового опалення церкви. Вартість цих робіт складає понад 30 тисяч гривень. Відчутну грошову допомогу на дані роботи виділили сім’я Буртових, директор ТОВ “Богданівське” О.Д.Дяченко та церковна община.

Мені, як сільському голові, дуже приємно бачити, як оперативно, вміло і професійно виконуються всі ці роботи.  Хочу подякувати отцю Андрію, старості церкви С.Т.Мрочко, О.С.Гонтарук, сім’ї Г.І.Високогляд, сім’ї А.А.Буртового та сім’ям його дітей, директору ТОВ “Богданівське” О.Д.Дяченку та всім жителям села за активну громадську позицію, за небайдуже ставлення до проблем громади, за підтримку та розуміння.