17.04.2013 року

05.06.13

 

Білоусівський сільський голова К.Шпак повідомляє:

- Дуже гарно  впорядкований парк “Пам’ять”, який закріплений за колективами місцевої школи, дитсадка та медамбулаторії. Вирізали старі дерева, давши можливість розвиватися молодим туям, посадили багато квітів, підготували до побілки та фарбування. Також впорядкована територія біля будинку культури, школи, медамбулаторії.

Зараз впорядковується сміттєзвалище. Для попередження виникнення стихійних сміттєзвалищ проводиться робота з людьми. Так, землевпорядник В.Мазур обійшла кожен двір і попередила жителів, взявши з них розписку про те, що вони не будуть викидати сміття у невстановлених місцях.

Є в нас проблема із здачею молока. І хоча тих здавачів небагато - всього 18 чоловік, проте для цих людей молоко - єдиний спосіб виживання і хотілось би, щоб свою продукцію вони мали змогу здавати вдома. Бо хто може, везе молоко чи молокопродукцію на ринок, а здають ТОВ “Інтер Фуд” лише ті, хто не має змоги  здати його більш вигідно. Адже виплатили  людям останнім часом  всього по 1, 92 грн. за літр молока. Не хотілось би втрачати зовсім цих молокоздавачів, але при такому ставленні - перспектива невтішна. Прошу керівництво заводу вирішити питання із встановленням пересувних холодильників, бо ж йдеться до літа. Але  вони, видно, не зацікавлені у наших здавачах, бо ж при складанні угоди надалі знову ціна не передбачена. Немає для людей з боку підприємства ніякого стимулу.

З початку року в нашій громаді народилось 4 немовлят, померло - 11 людей. Цифри, як мовиться, самі за себе свідчать.

Повернутись